Besluts-, risk- och policyanalys

Kontakt

Ämnesansvarig
Magnus Hjelmblom, universitetslektor
Tel: 026-64 86 48
E-post: magnus.hjelmblom@hig.se

Personallista Besluts-, risk- och policyanalys

Ulla Ahonen-Jonnarth, Universitetslektor
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon: 648979
 Mobil: -
 E-post: ulla.ahonen-jonnarth@hig.se
 Rum: 99:614a

Hanna Andersson, Doktorand
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon:
 Mobil: 070-454 86 18
 E-post: hanna.andersson@hig.se
 Rum: 99:614b

Eva Boo Höglund, Universitetslektor
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon:
 Mobil: 073-720 16 77
 E-post: eva.b.hoglund@hig.se
 Rum: 99:644

Fredrik Bökman, Universitetslektor
 Avd: Datavetenskap
 Telefon: 648283
 Mobil: -
 E-post: fredrik.bokman@hig.se
 Rum: 99:645b

Anders Hermansson, Universitetsadjunkt
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon: 648781
 Mobil: -
 E-post: anders.hermansson@hig.se
 Rum: 99:644

Magnus Hjelmblom, Lektor
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon: 648648
 Mobil: -
 E-post: magnus.hjelmblom@hig.se
 Rum: 99:647

Goran Milutinovic, Universitetsadjunkt
 Avd: Datavetenskap
 Telefon: 648766
 Mobil: 070-783 92 96
 E-post: goran.milutinovic@hig.se
 Rum: 99:645a

Jan Odelstad, Professor
 Avd: Besluts-, risk- och policyanalys
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: jan.odelstad@hig.se
 Rum: 99:614a
Publicerad av: Camilla Nordin Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2019-02-27
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)