Personal - Elektronik



Mahmoud Alizadeh, Doktorand
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648850
 Mobil: -
 E-post: mahmoud.alizadeh@hig.se
 Rum: 99:411b

Lili André, Samverkansspecialist
 Avd: Kansliet för samverkan, internationalisering och innovation
 Telefon:
 Mobil: 070-553 15 99
 E-post: lili.andre@hig.se
 Rum: 13:206

Niclas Björsell, Universitetslektor
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648795
 Mobil: 076-855 57 88
 E-post: niclas.bjorsell@hig.se
 Rum: 99:312

José Chilo, Universitetslektor
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648449
 Mobil: 073-982 34 53
 E-post: jose.chilo@hig.se
 Rum: 99:314

Vipin Choudhary, Docent, Universitetslektor
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648920
 Mobil: -
 E-post: vipin.choudhary@hig.se
 Rum: 99:426

Raymond Edgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648704
 Mobil: -
 E-post: raymond.edgren@hig.se
 Rum: 99:423

Jan Grenholm, Universitetsadjunkt
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648929
 Mobil: 070-648 98 80
 E-post: jan.grenholm@hig.se
 Rum: 99.315

Anna Hansson, Utbildningsadministratör
 Avd: Samordning och genomströmning
 Telefon: 648771
 Mobil: -
 E-post: anna.e.hansson@hig.se
 Rum: 22:316

Patrik Harrysson, Universitetsadjunkt
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648704
 Mobil: -
 E-post: patrik.harrysson@hig.se
 Rum: 99:423

Magnus Isaksson, Avdelningschef
 Avd: Avdelningen för elektronik, matematik och naturvetenskap
 Telefon: 648249
 Mobil: 070-360 82 49
 E-post: magnus.isaksson@hig.se
 Rum: 99:318

Zain Ahmed Khan, Doktorand
 Avd: Elektronik
 Telefon: 645079
 Mobil: -
 E-post: zain.ahmed.kahn@hig.se
 Rum: 99:412

Rakesh Krishnan, Doktorand
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648649
 Mobil: -
 E-post: rakesh.krishnan@hig.se
 Rum: 99:411c

Nauman Masud, Doktorand
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648723
 Mobil: -
 E-post: nauman.masud@hig.se
 Rum: 99:424

Per Mattsson, Forskarassistent
 Avd: Elektronik
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: per.mattsson@hig.se
 Rum: 99:425

Edvard Nordlander, Professor i elektronik
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648806
 Mobil: 070-642 17 00
 E-post: edvard.nordlander@hig.se
 Rum: 99:313

Smruti Ranjan Panigrahi, Doktorand
 Avd: Elektronik
 Telefon: 645078
 Mobil: -
 E-post: smruti.panigrahi@hig.se
 Rum: 99:412

Sajid Rafique, Forskarassistent
 Avd: Elektronik
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: sajid.rafique@hig.se
 Rum: 99:428

Niklas Rothpfeffer, Adjunkt
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648829
 Mobil: 070-664 88 29
 E-post: niklas.rothpfeffer@hig.se
 Rum: 99:320

Daniel Rönnow, Professor
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648593
 Mobil: 073-461 82 83
 E-post: daniel.ronnow@hig.se
 Rum: 99:427

Eva Wiklund, Akademisekreterare
 Avd: Akademin för teknik och miljö
 Telefon: 648747
 Mobil: -
 E-post: eva.wiklund@hig.se
 Rum: 12:216

Per Ängskog , Adjunkt
 Avd: Elektronik
 Telefon: 648827
 Mobil: 070-364 66 38
 E-post: per.angskog@hig.se
 Rum: 99:317
Publicerad av: Zara Lindahl Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2018-05-29
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)