Industridesign

Kontakt

Ämnesansvarig
Lars Löfqvist, universitetslektor
026-64 87 42
laslot@hig.se

Personallista Industridesign

Gunnar Anderung, Universitetslektor
 Avd: Industridesign
 Telefon: 648515
 Mobil: 070-284 86 99
 E-post: gunnar.anderung@hig.se
 Rum: 45:325

Ebba Berggren, Universitetsadjunkt
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 073-280 73 07
 E-post: ebba.berggren@hig.se
 Rum: 45:320

Ann-Sofie Hartzén, Doktorand
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 076-102 78 81
 E-post: ann-sofie.hartzen@hig.se
 Rum: 45:319

Ola Jeppsson, Projektmedarbetare
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 072-299 53 31
 E-post: ola.jeppsson@hig.se
 Rum: 45:318

Ida Lindgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 076-102 78 91
 E-post: ida.lindgren@hig.se
 Rum: 45:317

Sofie Notstrand, Lärarassistent
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: sofie.notstrand@hig.se
 Rum: 45:321

Annika Viding, Universitetsadjunkt
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 070-322 58 58
 E-post: annika.viding@hig.se
 Rum: 45:318

Dan Östberg, Tekniker
 Avd: Industridesign
 Telefon:
 Mobil: 070-029 68 92
 E-post: dan.ostberg@hig.se
 Rum: 45:310
Publicerad av: Zara Lindahl Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2019-01-10
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)