Personal - Samhällsbyggnad



Hadi Amin, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 070-552 93 87
 E-post: hadi.amin@hig.se
 Rum: 11:608c

Mohammad Bagherbandi, Professor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648419
 Mobil: -
 E-post: mohammad.bagherbandi@hig.se
 Rum: 11:213

Marianne Berg, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648114
 Mobil: -
 E-post: marianne.berg@hig.se
 Rum: 11:234

Anders Brandt, Universitetslektor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648418
 Mobil: -
 E-post: anders.brandt@hig.se
 Rum: 11:236

Nureldin Gido, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 073-670 53 19
 E-post: nureldin.gido@hig.se
 Rum: 11:603c

Henry Grew, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648923
 Mobil: -
 E-post: henry.grew@hig.se
 Rum: 11:333

Bin Jiang, Professor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648901
 Mobil: -
 E-post: bin.jiang@hig.se
 Rum: 11:232

Arash Jouybari, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: arash.jouybari@hig.se
 Rum: 11:235

Janne Margrethe Karlsson, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648493
 Mobil: -
 E-post: janne.margrethe.karlsson@hig.se
 Rum: 11:331

Nancy Joy Lim, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648518
 Mobil: -
 E-post: nancyjoy.lim@hig.se
 Rum: 11:235

Mattias Lindman, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648434
 Mobil: -
 E-post: mattias.lindman@hig.se
 Rum: 11:209

Ding Ma, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 073-270 74 32
 E-post: ding.ma@hig.se
 Rum: 11:235

Lei Ma, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: lei.ma@hig.se
 Rum: 11:317

Andrew Mercer, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648198
 Mobil: -
 E-post: andrew.mercer@hig.se
 Rum: 11:334

Stig-Göran Mårtensson, Universitetslektor, Tekn.dr.
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648797
 Mobil: 070-609 97 17
 E-post: stig-goran.martensson@hig.se
 Rum: 11:212

Patrik Möllhagen, Utbildningsadministratör
 Avd: Kurs- och programadministration
 Telefon: 648166
 Mobil: -
 E-post: patrik.mollhagen@hig.se
 Rum: 12:209

Faramarz Nilfouroushan, Universitetslektor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648434
 Mobil: -
 E-post: faramarz.nilfouroushan@hig.se
 Rum: 11:209

Jakob Nobuoka, Universitetslektor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648453
 Mobil: 073-944 37 43
 E-post: jakob.nobuoka@hig.se
 Rum: 11:332

Petra Norlund, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 070-001 94 14
 E-post: petra.norlund@hig.se
 Rum: 11:331

Jesper Paasch, Universitetslektor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 072-015 47 01
 E-post: jesper.paasch@hig.se
 Rum: 11:210

Markku Pyykönen, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648274
 Mobil: 070-180 38 83
 E-post: markku.pyykonen@hig.se
 Rum: 11:231

Zheng Rhen, Doktorand
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: 073-960 03 62
 E-post: zheng.ren@hig.se
 Rum: 11:317

Eva Sahlin, Universitetslektor
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648701
 Mobil: -
 E-post: eva.sahlin@hig.se
 Rum: 11:336

Ulf Tingelöf, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: ulf.tingelof@hig.se
 Rum: 11:210

Märit Walfridsson, Expert
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648540
 Mobil: -
 E-post: marit.walfridsson@hig.se
 Rum: 11:211

Ulrika Ågren, Universitetsadjunkt
 Avd: Samhällsbyggnad/GIS
 Telefon: 648906
 Mobil: -
 E-post: ulrika.agren@hig.se
 Rum: 11:233

Julia Åhlén, Universitetslektor
 Avd: Datavetenskap
 Telefon: 648944
 Mobil: -
 E-post: julia.ahlen@hig.se
 Rum: 99:632
Publicerad av: Zara Lindahl Sidansvarig: Eva Sahlin Sidan uppdaterades: 2016-02-26
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)