Personal


Daniel Andersson, Universitetsadjunkt
 Avd: Juridik
 Telefon: 648604
 Mobil: -
 E-post: daniel.andersson@hig.se
 Rum: 61:408j

Ulf Bengtsson, Universitetsadjunkt
 Avd: Juridik
 Telefon: 648608
 Mobil: -
 E-post: ulf.bengtsson@hig.se
 Rum: 61:408d

Hanna Grylin
 Avd: Juridik
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: hanna.grylin@hig.se
 Rum: 61:408i

Rolf Jonsson, Universitetslektor
 Avd: Juridik
 Telefon:
 Mobil: 073-270 74 43
 E-post: rolf.jonsson@hig.se
 Rum: 61:419

Hanna Landelius, Amanuens
 Avd: Juridik
 Telefon: 648423
 Mobil: -
 E-post: hanna.landelius@hig.se
 Rum: 61:408c

Börje Leidhammar, Adjungerad professor
 Avd: Juridik
 Telefon:
 Mobil: 070-670 46 56
 E-post: borje.leidhammar@hig.se
 Rum: 61:408h

Yvette Lind, Universitetslektor
 Avd: Juridik
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: yvette.lind@hig.se
 Rum: 61:408j

Eva Persson, Utbildningsadministratör
 Avd: Kurs- och programadministration
 Telefon: 648926
 Mobil: -
 E-post: eva.persson@hig.se
 Rum: 61:215b

Harry Schüssler, Universitetsadjunkt
 Avd: Juridik
 Telefon: 648264
 Mobil: 070-956 99 55
 E-post: harry.schussler@hig.se
 Rum: 61:408c

Candice Ståhl, Universitetsadjunkt
 Avd: Juridik
 Telefon: 648756
 Mobil: -
 E-post: candice.stahl@hig.se
 Rum: 61:408b

Jenny Söderlund, Universitetslektor
 Avd: Juridik
 Telefon:
 Mobil: 070-742 97 73
 E-post: jenny.soderlund@hig.se
 Rum: 61:408i
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Svante Brunåker Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)