Gå till eugreenalliance
Sök

Personal


Daniel Andersson, Doktorand
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648604
 E-post: Daniel.Andersson@hig.se
 Rum: 61:408a

Ulf Bengtsson, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648608
 E-post: Ulf.Bengtsson@hig.se
 Rum: 61:408g

Claes Bohman
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon:
 E-post: Claes.Bohman@hig.se
 Rum:

Mikael Ek, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon:
 E-post: Mikael.Ek@hig.se
 Rum:

Hanna Grylin, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648703
 E-post: hanna.grylin@hig.se
 Rum: 61:408j

Hans Erik Hellborg, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon:
 E-post: HansErik.Hellborg@hig.se
 Rum:

Eleonor Kristoffersson, Gästprofessor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626645020
 E-post: eleonor.kristoffersson@hig.se
 Rum: 61:408h

Börje Leidhammar, Adjungerad Professor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648130
 E-post: Borje.Leidhammar@hig.se
 Rum: 61:408h

Linn Lissollas
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon:
 E-post: Linn.Lissollas@hig.se
 Rum:

Harry Schüssler, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648264
 E-post: Harry.Schussler@hig.se
 Rum: 61:408c

Gustav Sjögren, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648576
 E-post: gustav.sjogren@hig.se
 Rum: 61:408c

Simon Sköld, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648707
 E-post: simon.skold@hig.se
 Rum: 61:408h

Candice Ståhl, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648756
 E-post: Candice.Stahl@hig.se
 Rum: 61:408b

Jenny Söderlund, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648289
 E-post: jenny.soderlund@hig.se
 Rum: 61:408i

Camilla Widerlöv
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon:
 E-post: Camilla.Widerlov@hig.se
 Rum:
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Sara Perttunen Sundberg Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)