Personal


Maria Kulander, Universitetsadjunkt
 Avd: Företagsekonomi
 Telefon: 648974
 Mobil: -
 E-post: maria.kulander@hig.se
 Rum: 61:408k

Eva Persson, Utbildningsadministratör
 Avd: Kurs- och programadministration
 Telefon: 648926
 Mobil: -
 E-post: eva.persson@hig.se
 Rum: 61:215b

Gülizar Akay, Universitetsadjunkt
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon: 648973
 Mobil: -
 E-post: gulizar.akay@hig.se
 Rum: 61:415

Apostolos Bantekas, Universitetslektor, Fil.dr.
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon: 648576
 Mobil: 070-624 96 92
 E-post: apostolos.bantekas@hig.se
 Rum: 61:420

Malin Berglund, Universitetsadjunkt
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon:
 Mobil: 076-555 79 90
 E-post: malin.berglund@hig.se
 Rum: 61:417

Dennis Collentine, Universitetslektor
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: dennis.collentine@hig.se
 Rum: 61:414

Ann-Christin Jansson, Universitetsadjunkt, vik
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon: 648161
 Mobil: -
 E-post: ann-christin.jansson@hig.se
 Rum: 61:418

Askin Kurutas, Amanuens
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: askin.kurutas@hig.se
 Rum:

Mats Landström, Universitetslektor
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon:
 Mobil: -
 E-post: mats.landstrom@hig.se
 Rum: 61:414

Ulrika Praski-Ståhlgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon: 648638
 Mobil: -
 E-post: ulrika.praski-stahlgren@hig.se
 Rum: 61:416

Mahmoud Rezagholi, Lektor
 Avd: Nationalekonomi
 Telefon: 648299
 Mobil: -
 E-post: mahmoud.rezagholi@hig.se
 Rum: 61:417
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Svante Brunåker Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)