Sök

Personal vid ämnesavdelningen för engelska


Iulian Cananau, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648651
 E-post: iulian.cananau@hig.se
 Rum: 31:420

Susanne Greés, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648598
 E-post: Susanne.Grees@hig.se
 Rum: 31:417

Lisa Johansson, Adjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648833
 E-post: Lisa.Johansson@hig.se
 Rum: 31:465

Henrik Kaatari, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för humaniora
 Telefon:
 E-post: Henrik.Kaatari@hig.se
 Rum: 31:460

Britta Larson Bergstedt, Internationell koordinator
 Avd: Kommunikation
 Telefon: +4626648909
 E-post: britta.bergstedt@hig.se
 Rum: 13:209

Marko Modiano, Professor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648702
 E-post: Marko.Modiano@hig.se
 Rum: 31:465

Jessika Nilsson, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648292
 E-post: Jessika.V.Nilsson@hig.se
 Rum: 31:212

Caroline Snäckerström Sims, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för utbildningsvetenskap
 Telefon: +4626648138
 E-post: Caroline.Sims@hig.se
 Rum: 31:213

Fredrik Svensson, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för humaniora
 Telefon: +4626648681
 E-post: fredrik.svensson@hig.se
 Rum: 31:465

Kavita Thomas, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648432
 E-post: Kavita.Thomas@hig.se
 Rum: 31:419
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Camilla Niss Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)