Personal vid ämnesavdelningen för medie- och kommunikationsvetenskap


Gabor Bora, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648227
 E-post: Gabor.Bora@hig.se
 Rum: 31:312

Anna Edin, Professor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626645094
 E-post: Anna.Edin@hig.se
 Rum: 31:315

Anette Forsberg
 Avd:
 Telefon:
 E-post: Anette.Forsberg@hig.se
 Rum:

Camilla Hermansson
 Avd:
 Telefon:
 E-post: Camilla.Hermansson@hig.se
 Rum:

Karin Lövgren, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648222
 E-post: Karin.Lovgren@hig.se
 Rum: 31:310

Robert Mansson, Universitetsadjunkt
 Avd:
 Telefon:
 E-post: Robert.Mansson@hig.se
 Rum: 31:315

Kristina Stenström
 Avd:
 Telefon:
 E-post: Kristina.Stenstrom@hig.se
 Rum:

Mathias Sylwan, Universitetsadjunkt
 Avd:
 Telefon:
 E-post: Mathias.Sylwan@hig.se
 Rum: 31:313

Per Vesterlund, Avdelningschef
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648607
 E-post: Per.Vesterlund@hig.se
 Rum: 31:448
Publicerad av: Sara Perttunen Sundberg Sidansvarig: Camilla Niss Sidan uppdaterades: 2018-03-05
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)